Zwaai de grote, openslaande deuren open, klim in de hoge cabine en neem plaats op de luxe lederen bekleding. Vanaf hier heb jij het overzicht en ben jij de onbetwiste baas van de weg.
Ondanks zijn ruige uiterlijk is deze truck technisch helemaal bij de tijd. Dankzij de enorme rubberen banden is geen enkel terrein te gek voor jou. Rijd over gras, grind of een moderig pad, deze Tundra stopt voor niets! Natuurlijk kunnen je ouders altijd helpen de truck te besturen met de veilige soft-start afstandsbediening.
Dus, ben jij de bikkel die wij zoeken? Durf jij het aan om achter het stuur van deze machtige TOYOTA Tundra te kruipen en te laten zien wie hier de baas is?
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Accu | 12V7ah |
| Motor | 2x12V 2x 35 watt |
| Afstandsbediening | Ja , 2.4ghz soft start |
| Banden | rubber banden Eva |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Stoel | zwart Leder |
| Gordel | Ja , 2x |
| Vering voor/achter | ja |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | ja |
| Multi media | mp3 / TFTcard , USB , vele geluiden en muziekjes |
| Openslaande deuren | ja |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit |
| Voltagemeter | ja |
| Mp3 aansluiting | ja |
| Start wijze | Startknop |
| Overige opties | Neerklapbare achterklep, geluiden op stuur, verhaaltjes ( engels ) Topbar verlichting, verlicht dashboard |
| Aanbevolen leeftijd | 1-7 jaar |
| Afmetingen doos | 150x70x42cm |
| Afmetingen product | 134*82*76cm |
| Gewicht doos / auto | 31.5kg / 25.5kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.





