Deze wagen is gemaakt voor de echte 4×4-bikkels die klaar zijn om de wildernis te temmen. Zwaai de stevige deuren open en neem plaats in je high-tech commandocentrale. Wat meteen opvalt is het supergave MP4 TV-scherm! Kijk je favoriete avonturenfilms tijdens een pauze op de trail, of zet de perfecte soundtrack voor je expeditie op via FM-radio, Bluetooth of USB.
Plof neer op de stoere, zwarte lederlook stoel en pak het stuur. Dankzij de grote, sterke banden is geen pad te hobbelig voor jou. En als de route te lastig wordt, kan je ‘Trail Guide’ (papa of mama) je altijd veilig navigeren met de soft-start afstandsbediening.
Dus, ben jij klaar om te bewijzen dat je ‘Trail Approved’ bent en elk avontuur aankunt? Jouw expeditie begint nu!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Metallic | Nee |
| Accu | 12V 7ah |
| Motor | 2x12V 45W |
| Afstandsbediening | Ja , 2.4ghz soft start |
| Banden | Plastic wielen met rubber loopvlak |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Stoel | Leder zwart |
| Gordel | ja |
| Vering voor/achter | ja |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | ja voor en achterlichten |
| Multi media | Mp4, FM radio, USB, BlueTooth, muziekjes en geluiden |
| Openslaande deuren | ja |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit op RC, 2 vooruit en 1 achteruit op gaspedaal |
| Voltagemeter | ja |
| FM radio | Ja |
| Start wijze | sleutelgestart |
| Overige opties | Lightbar, deuren Mp4 scherm, reserve wiel achterop, openslaande deuren en motorkap. |
| Aanbevolen leeftijd | 1-6 jaar |
| Afmetingen doos | 115*64*41CM |
| Afmetingen product | 127*70*80CM |
| Gewicht doos / auto | 23kg/18kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.