Kiddocars presenteert met trots de nieuwste aanwinst in Nederland: de prachtige en officieel door Audi AG gelicentieerde Audi Q8 kinderauto.
Deze kinderauto is een meesterwerk van detail en kwaliteit, precies zoals u van Audi en Kiddocars mag verwachten. Elk detail is verbluffend echt, van de iconische grill tot de sportieve velgen. Ook qua prestaties en opties zet dit model een nieuwe standaard.
De Audi Q8 zit boordevol met de allernieuwste innovaties op het gebied van kinderauto’s, voor een onvergetelijke en veilige rijervaring. Zo is dit topmodel standaard uitgerust met:
2.4Ghz ‘Soft Start’ Afstandsbediening: Voor volledige controle door de ouder, zonder schokkerig optrekken.
Echte openslaande deuren: Voor een realistische instap.
Luxe lederen bekleding: Comfort en stijl komen samen in de perfect afgewerkte stoel.
Stille EVA-rubberen wielen: Bieden superieure grip en een soepele, stille rit op elke ondergrond.
Geavanceerde Multi-Media Unit: Compleet met diverse opties om onderweg naar eigen muziek te luisteren.
Ervaar zelf waarom deze officieel gelicentieerde Audi Q8 de droom is van elke jonge autoliefhebber.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Metallic | Nee |
| Accu | 2x6V7ah = 12V |
| Motor | 2x12V 35w |
| Afstandsbediening | Ja , 2.4ghz soft start |
| Banden | Rubberbanden ( eva ) |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Stoel | zwart leder look |
| Gordel | ja, 3 punts |
| Vering voor/achter | Achter |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | ja, voor en achter |
| Multi media | mp3 / usb / SDcard aansluiting, geluiden en muziekjes |
| Openslaande deuren | ja |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit op RC, 2 vooruit en 1 achteruit op gaspedaal |
| Voltagemeter | ja |
| FM radio | nee |
| Mp3 aansluiting | ja |
| Start wijze | start knop |
| Overige opties | Leder look, multimedia, openslaande deuren, |
| Aanbevolen leeftijd | 1-5 jaar |
| Afmetingen doos | 110x58x41cm |
| Afmetingen product | 108x66x55cm |
| Gewicht doos / auto | 18kg/14kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.








