Klap de deur van je high-tech 1-persoons cockpit open, neem plaats in de comfortabele stoel en zie hoe het dashboard tot leven komt. Deze auto zit vol met de coolste opties voor de coureur van de toekomst.
Dankzij de krachtige 12V7ah accu heb je volop energie voor al je missies. Het allercoolste? Je zoeft bijna geruisloos over de straat, net als een echte elektrische auto! Zet je favoriete muziek aan en geniet van een soepele rit terwijl jij de show steelt.
Ben jij klaar om de toekomst van autorijden te ervaren en de modernste coureur van de buurt te worden? Jouw elektrische BMW i4 avontuur wacht op je!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Metallic | Nee |
| Accu | 12V7ah |
| Motor | 2x12V 35W |
| Afstandsbediening | Ja, 2.4ghz |
| Banden | Rubber eva |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Stoel | Leder look |
| Gordel | Ja, 3 punts gordel |
| Vering voor/achter | Ja |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | Voor en achter |
| Multi media | Multimedia unit incl bluetooth verbinding |
| Openslaande deuren | Ja |
| Aantal versnellingen | 2 vooruit – 1 achteruit op gaspedaal. 3vooruit, 1 achteruit op RC |
| Voltagemeter | Ja |
| FM radio | Nee |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Start wijze | Racy start knop |
| Overige opties | Openslaande deuren, BlueTooth |
| Aanbevolen leeftijd | 1-5 jaar |
| Afmetingen doos | 117x58x27cm |
| Afmetingen product | 115x67x45 |
| Gewicht doos / auto | GW/NW: 19kg / 15kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.






