Zwaai de deur open, neem plaats in de sportieve 1-persoons cockpit en pak het stuur met het beroemde M-logo stevig vast. Deze droomauto zit vol coole opties die jouw rit onvergetelijk maken.
Dankzij de krachtige 12V7ah accu heb je meer dan genoeg power om heerlijk lang rond te cruisen. Zet je favoriete muziek aan, druk op de startknop en laat jouw stijlvolle avontuur maar beginnen.
Ben jij klaar om de sleutels van jouw chique, witte droom-BMW te pakken en de meest stijlvolle coureur van de hele buurt te worden?
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Metallic | Nee |
| Accu | 2x 12V7ah (serie geschakeld naar 24V output) |
| Motor | 2x24V #550 |
| Afstandsbediening | Ja, 2.4ghz |
| Banden | Rubber eva |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Stoel | Leder look |
| Gordel | Ja, 5 punts race harnas |
| Vering voor/achter | Ja |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | Voor en achter |
| Multi media | Multimedia unit incl. |
| Openslaande deuren | Ja |
| Aantal versnellingen | 2 vooruit – 1 achteruit op gaspedaal. 3vooruit, 1 achteruit op RC |
| Voltagemeter | Nee |
| FM radio | Nee |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Start wijze | Racy startknop |
| Overige opties | Open slaande deuren, 24V motoren |
| Aanbevolen leeftijd | 1-6 jaar |
| Afmetingen doos | 126x63x39cm |
| Afmetingen product | 125x75x55 |
| Gewicht doos / auto | GW/NW: 31kg / 25kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.





