Het allerleukste is natuurlijk de superhandige laadbak. Laad hem vol met hooi, zand, speelgoed of de oogst van de dag en breng je spulletjes overal naartoe!
En maak je geen zorgen over zware ladingen of moeilijk terrein. Deze Gator heeft een superkrachtige 24V7ah accu die niet twee, maar alle vier de achterwielen aandrijft! Dat betekent mega-veel grip en power, precies waar je het nodig hebt.
Zelfs het zwaarste werk moet comfortabel zijn. Daarom plof je neer op een luxe lederen zit terwijl je je klus klaart. En bij hard werken hoort natuurlijk een lekker muziekje. Verbind je telefoon via Bluetooth en speel je favoriete liedjes af. Natuurlijk kan de boer (papa of mama) met de afstandsbediening altijd een oogje in het zeil houden en helpen als dat nodig is.
Dus, ben jij klaar om de baas van de boerderij te worden? Start je Gator, laad de bak vol en laat het werk maar beginnen!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Groen/zwart |
| Metallic | nee |
| Accu | 24V7ah |
| Motor | 4x24V-35W |
| Afstandsbediening | ja , 2.4ghz softstart |
| Banden | Eva, rubberbanden |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Stoel | zwart Leder look |
| Gordel | ja 2x |
| Vering voor/achter | Ja |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | Ja, voor |
| Multi media | BlueTooth,muziek, verhaaltjes, USB,SDcard,Mp3 etc |
| Openslaande deuren | NVT |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit , 1 achteruit |
| Voltagemeter | Ja |
| FM radio | Nee |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Start wijze | Startknop |
| Overige opties | Kiepbak, BlueTooth |
| Aanbevolen leeftijd | 1-6 jaar |
| Afmetingen doos | 149*63*42cm |
| Afmetingen product | 149*78*71cm |
| Gewicht doos / auto | 32kg/27kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.





