De iconische en robuuste lijnen van de Grand Cherokee worden door de witte lak extra benadrukt, wat zorgt voor een frisse en tegelijkertijd indrukwekkende verschijning. Dit is dé perfecte wagen om relaxed en opvallend door de wijk te toeren, voorzien van alle moderne gemakken.
Ook dit witte model is uitgerust met de belangrijkste hedendaagse opties:
‘Soft Start’ Afstandsbediening: Zorgt voor een rustige, schokvrije start en geeft ouders de volledige controle.
Echte Openslaande Deuren: Voor die authentieke Jeep-ervaring en een makkelijke instap.
Multimedia Unit: Om onderweg altijd de beste muziek bij de hand te hebben.
Contrasterende Zwart Lederlook Stoel: Biedt een comfortabele zit en een extra chique uitstraling tegen het witte design.
Maak een statement met deze unieke combinatie van avontuur en elegantie. De witte Jeep Grand Cherokee is dé keuze voor de coole en stijlbewuste avonturier en is nu verkrijgbaar bij Kiddocars!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Accu | 12V 7ah |
| Motor | 2x12V 45W |
| Afstandsbediening | Ja , 2.4ghz soft start |
| Banden | Eva, rubberbanden |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Stoel | Leder zwart |
| Gordel | ja |
| Vering voor/achter | Achter |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | ja voor en achterlichten |
| Multi media | USB, toeter, muziekjes en geluiden |
| Openslaande deuren | ja |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit op RC, 2 vooruit en 1 achteruit op gaspedaal |
| Voltagemeter | ja |
| FM radio | Nee |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Start wijze | Start schakelaar |
| Overige opties | openslaande deuren |
| Aanbevolen leeftijd | 1-6 jaar |
| Afmetingen doos | 116x62x38 |
| Afmetingen product | 117x60x58 |
| Gewicht doos / auto | 23kg/17kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.





