Dit avontuur beleef je niet alleen! Nodig je beste vriend of vriendin uit, want dit is een volledige twee-zitter. Zwaai de iconische Lambo-deuren open en neem samen plaats in de luxe lederlook zetels, die supergaaf afsteken tegen de witte buitenkant.
Kies jullie favoriete filmpje op het ingebouwde Mp4 touchscreen TV-scherm en maak je klaar voor de start. Laat je niet misleiden door zijn strakke uiterlijk, want dit is een zeer krachtige 24V-machine! De dubbele motoren en rubberen banden geven jullie serieuze power en maximale grip voor een soepele rit. Natuurlijk kan de pitcrew (papa of mama) altijd helpen met de handige 2.4ghz afstandsbediening.
Zijn jullie klaar om als het meest stijlvolle team de buurt te veroveren? Stap in en laat het 24V-avontuur in deze unieke witte supercar beginnen!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Metallic | Nee |
| Accu | 2 x 12V7ah (serie geschakeld naar 24V output) |
| Motor | 2x24V #550 |
| Afstandsbediening | Ja , 2.4ghz soft start |
| Banden | Rubber banden (EVA) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Stoel | Leder look |
| Gordel | Ja 2x |
| Vering voor/achter | ja |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | ja voor en achterlichten |
| Multi media | Multimedia unit geïnstalleerd. |
| Openslaande deuren | ja, lambo stijl |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit op RC, 2 vooruit en 1 achteruit op gaspedaal |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Start wijze | Startknop |
| Overige opties | Carbon onderdelen, uitneembare accu pack |
| Aanbevolen leeftijd | 1-7 jaar |
| Afmetingen doos | 136x76x38cm |
| Afmetingen product | 135x80x54 |
| Gewicht doos / auto | GW/NW: 34kg / 28kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.






