Het avontuur begint al met pure glamour. Met één soepele beweging zwaai je de spectaculaire Lambo-deuren omhoog. Dat is pas een entree maken! Alle ogen in de straat zullen op jouw fantastische roze supercar gericht zijn.
Glij in de chique lederen stoel, pak het stuur stevig vast en voel de kracht van de dubbele motoren zodra je vertrekt. Dankzij de rubberen banden zoef je soepel en comfortabel over de weg, terwijl jij de show steelt. En natuurlijk kunnen papa of mama altijd even helpen met de handige 2.4ghz afstandsbediening.
Ben jij klaar om de meest opvallende én snelste coureur van de hele buurt te worden? Jouw avontuur in deze unieke roze droomauto wacht op je!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Metallic | Nee |
| Accu | 12V7ah |
| Motor | 2x12V |
| Afstandsbediening | Ja , 2.4ghz soft start |
| Banden | Rubber banden (EVA) |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Stoel | Leder |
| Gordel | ja |
| Vering voor/achter | ja |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | ja voor en achterlichten |
| Multi media | video scherm, muziek, toeter geluiden, |
| Openslaande deuren | ja |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit op RC, 2 vooruit en 1 achteruit op gaspedaal |
| Voltagemeter | Nee |
| FM radio | nee |
| Mp3 aansluiting | ja |
| Start wijze | Jet fighter Startknop |
| Overige opties | Lambo doors |
| Aanbevolen leeftijd | 1-5 jaar |
| Afmetingen doos | 110*58*32cm |
| Afmetingen product | 110x56x45 |
| Gewicht doos / auto | 16kg / 13 kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.




