Glij in de coole lederen stoel, pak het stuur stevig vast en voel de kracht van de dubbele motoren als je gas geeft. Dankzij de rubberen banden heb je perfecte grip en zoef je soepel en stil over de weg. En geen zorgen, met de handige 2.4ghz afstandsbediening kunnen papa of mama je altijd een handje helpen.
Ben jij klaar om de show te stelen en de coolste coureur van de hele buurt te worden? Jouw race-avontuur in deze Italiaanse droomauto begint nu!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Zwart metallic (paint) |
| Metallic | ja |
| Accu | 12V7ah |
| Motor | 2x12V |
| Afstandsbediening | Ja , 2.4ghz soft start |
| Banden | Rubber banden (EVA) |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Stoel | Leder |
| Gordel | ja, 5 punts |
| Vering voor/achter | ja |
| Rem | Automatisch bij gas los |
| Verlichting | ja voor en achterlichten |
| Multi media | Muziek, toeter geluiden, |
| Openslaande deuren | ja |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit op RC, 2 vooruit en 1 achteruit op gaspedaal |
| Voltagemeter | Nee |
| FM radio | nee |
| Mp3 aansluiting | ja |
| Start wijze | Jet fighter Startknop |
| Overige opties | Lambo doors |
| Aanbevolen leeftijd | 1-5 jaar |
| Afmetingen doos | 110*58*32cm |
| Afmetingen product | 110x56x45 |
| Gewicht doos / auto | 16kg / 13 kg |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.




