Dit is de droom van iedere stoere jongen en meid die droomt van een leven op de weg!
Zwaai de grote deur open en stap in je high-tech commandocentrale. Wat meteen opvalt, is het gigantische wide screen multimedia scherm! Kijk je favoriete filmpjes tijdens je pauze of zet een lekker muziekje op via de FM-radio. Plof neer op de comfortabele lederlook stoel, klik je gordel vast en je bent klaar voor vertrek.
Deze truck is een echt werkpaard! Met de krachtige vierwielaandrijving, extra zware dubbele accu’s en vering rondom heb jij de power om elke klus te klaren. De stille EVA-rubberwielen zorgen voor een supercomfortabele rit. Dankzij de soft-start trek je altijd rustig op, en papa of mama kan met de afstandsbediening helpen bij het navigeren.
Dus, ben jij er klaar voor? Start de motor, zet een filmpje aan en laat iedereen zien wie hier de echte ‘KING of the Road’ is!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Metallic | Nee |
| Accu | 2 x 12V7ah ( dubbele accu’s ) |
| Motor | 4x12V35W Vierwielaandrijving |
| Afstandsbediening | ja, 2.4ghz softstart |
| Banden | EVA, Rubberbanden |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Stoel | Leder |
| Gordel | ja |
| Vering voor/achter | Ja |
| Rem | automatisch bij gas los |
| Verlichting | ja voor en achter |
| Multi media | Wide screen, FM radio, Muziekjes , geluiden, sd card, Mp3 aansluiting, usb |
| Openslaande deuren | ja |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit en 1 achteruit op de rc en high/low en achteruit op het gaspedaal |
| Voltagemeter | ja |
| FM radio | Ja |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Start wijze | Startknop |
| Overige opties | Dak boven auto, usb, echte hoge lederen truckersstoel. |
| Aanbevolen leeftijd | 1-6 jaar |
| Afmetingen doos | 129x60x53cm |
| Afmetingen product | 126x68x102cm |
| Gewicht doos / auto | G.W/N.W: 28/23.5kgs |
Heb je een specifieke vraag over dit product? Stuur ons een mailtje op info@kiddocars.nl.





